17 Haziran 2011 Cuma

Wimby 1st rd: Isner vs Mahut (Bir kez daha) !


2010 Wimbledon ilk turunda tenis tarihine geçen ve tek bir maçta kırılabilecek hemen hemen bütün rekorları kıran Isner ve Mahut, büyük bir şans ya da şanssızlık mı demeliyim bilmiyorum ama 2011'de de ilk turda karşılaşıyor.

Çok acaip bir kura oldu hakkaten, şimdi maçın yine 18 numaralı kortta oynanması ve hatta o maçın sandalye hakemi Mohamed Lahyani'nin maçı yönetmesi bekleniyor.

Ne yazık ki bu sefer uzun bir maç izleme imkanımız yok, Wimbledon final setlerinde tie break uygulamasına geri döndü.

Geçen seneki maçla ilgili başlıklara buradan ve şuradan ulaşabilirsiniz.

Edit: Tie break'le ilgili bir hata yapmışım, final seti uygulamasında herhangi bir değişiklik olmamış.

4 yorum:

Adsız dedi ki...

final setlerinde tie break uygulaması konusunda sanıyorum yanlışınız var zira dün oynanan makarova-mc hale maçının final seti 8-6 sona erdi. Google'da kısa bir araştırma yaptım ve final setinde tie break uygulamasına geçildiği hususunda herhangi bir kayıta rastlayamadım. Halihazırda hala sadece US open final setinde tie break uygulamasını devam ettiriyor diye biliyorum.
Sizin kaynağınız nedir?

teşekkürler,

rıza yaşar

Berke B. dedi ki...

Evet haklısınız, ben geçen sene Wimbledon'dan kısa bir süre sonra buna dair bir yazı okumuştum ama herhalde yanlış hatırlıyorum ya da başka bir Grand Slam için de olabilir, inanın nerede okuduğumu hatırlayamadım..

Düzeltme için teşekkürler..

Adsız dedi ki...

ben teşekkür ederim,
çok başarılı bir bloğunuz var, takip etmekten keyif aldığımı belitmek isterim.

rıza yaşar

Sinan dedi ki...

Guzel yararli bir konu bedava chat - islami chat - islami sohbet - sohbet siteleri - dini sohbet - mynet sohbet - sohbet odaları - garanti arkadas - sohbet kanalları - mirc sohbet - chat siteleri - mirc script indir - sohbet odaları - cinsel muhabbet - cinsel sohbet - Sex chat - seviyeli sohbet - kameralı sohbet - sohbet et - cinsel sohbet - sex sohbet - mirc - mirc indir - kameralı mirc - turkce mirc - sohbet siteleri - cet - chat - chat kanalları - sohbet kanalı - sohbet kanalları - Video izle - izmir sohbet - kaliteli sohbet - seviyeli chat - sesli sohbet - porno - Film izle